Bir Başarı Hikayesi “ Güven Hastanesi”

HelloWorld Digital Agency
1 min readFeb 12, 2021

--

Ankara’nın köklü bir kurumu olan Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmeti, dijitalin sunduğu yeniliklerle buluşturarak pandemi döneminde tüketicinin ihtiyacına yanıt veriyor.

Her sektörde olduğu gibi, sağlık sektöründe de kullanıcıların ihtiyaçlarını anlayarak etkili iletişim kurabilmek önemli. Güven Hastanesinin marka arketipine uygun çözümlerle çok yönlü bir çalışma biçimi benimsedik. Güven Hastanesi ile mevcut kullanıcılara hizmetlerimizi hatırlatmak ve erişimleri maksimize ederek yeni kullanıcılara erişmek ve maksimum düzeyde satış getirmeyi hedeflediğimiz bir kampanya süreci gerçekleştirdik.

>> Dünyadaki ve Türkiye’deki sağlık gündemine ilişkin bilgilendirici video serileri ile dijital mecralarda kullanıcılara ulaştık.

>> Canlı yayınlar aracılığıyla, kullanıcıları ile anlık etkileşime geçtik ve aksiyonlar almaya devam ettik.

>> Kurum kültürünü ve tecrübesini yansıtan kreatifler ile marka bilinirliğini artırdık.

>> Özellikle pandemi döneminde sağlık sorunlarının ertelenmemesi gerektiği mesajı ile online randevuya olan talepleri artırdık.

>> Güven Hastanesinin yenilikçi yapısını yeni bir mecra ile buluşturduk, Türkiye’de özel hastaneler arasında bir ilki gerçekleştirerek “Sağlıkta Aykırı Konular” podcast yayınlarına başladık.

Herkesin vaktinin büyük çoğunluğunu evlerinde geçirdiği bu dönemde, doğru içerik stratejisi ve güçlü dijital planlama ile ürettiğimiz içeriklerle Güven Hastanesinin etkileşimi 3 kat artırdık.

Her bir markamız için özenle ve özveriyle çalışıyor, birlikte yazdığımız başarı hikâyeleriyle güçleniyoruz. Bize katılın.

--

--